(0356) 318 34 04

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

• Ticaret hayatımıza 1950 yılında Babamız Ali DOĞMAZER ‘in Tokat’ın Zile ilçesinde uzun çarşıda küçük bir bakkal dükkanında toptan ve perakende işiyle başladık.
• 1985 yılından itibaren baba mesleğimiz olan toptan ve perakende işine 3 kardeş Kadir,Mustafa,Mehmet Doğmazer olarak ticaret hayatımıza aktif olarak adım attık.
• 1990 dan itibaren Mustafa ve Mehmet Doğmazer 2 kardeş kendi ortaklığımızı kurarak,SebatMarketi açtık.Bu yıldan itibaren hem Pazarcılık hemde marketçilik hayatımız 2001 yılına kadar devam etti.
• 2001 yılında DOĞMAR Alışveriş Merkezi’ ( www.dogmar.com.tr )nin şu anki yerini satın alıp, 2002 yılında 2 kat olarak Zile’mize ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için faaliyete geçirdik.
2002 yılından itibaren siz değerli halkımıza birbiri ardına gelen kampanyalarla alışverişlerinizi çok daha cazip hale getirip, Alışverişin EN hesaplısını,Fırsatların EN avantajlısını ,Ürünün EN çeşitlisini,Hizmetin EN güler yüzlüsünü ve sizlere en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş , taze ve kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlarla sizlerle sunma yolunda gayret sarf etmeye çalışıyoruz.2009 yılında 3. ve 4. katlarımızda Doğmar Giyim dünyasını faliyete geçirdik.
• 2007 yılında DOĞBAK ( www.dogbak.com ) markasıyla tescil ettirdiğimiz Bakliyat,Kuruyemiş,Baharat,Zeytin,Salça,şeker paketleme izinlerimizi alarak siz değerli müşterilerimize en taze ve en doğal ve kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlarla sizlerin evinize girmesi için ticaret hayatımıza devam ediyoruz.
• 2009 Yılında Doğmazer Gıda Turizm Tar.ür.San Tic. Ltd.Şti. ismi ile 2 ortaklı Limited şirket olduk.
• 2010 Yılında Zile-Turhal Karayolunda Paketleme tesisimizi ve Bakliyat eleme tasnisleme makina parkurumuzu hizmete geçirdik.
• Bundan sonrada memleketimize,siz değerli halkımıza hizmet için yeni atılımlarla Siz DEĞERLİ HALKIMIZIN destekleriyle devam ediyoruz.
Saygılarımızla….
MUSTAFA DOĞMAZER & MEHMET DOĞMAZER